Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare, transport si neutralizare deseuri chimice periculoase

Număr anunț
DA23094052
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
Cod CPV
90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.036 RON
Valoare atribuită
1.036 RON
Data publicării
21.05.2019 15:12
Termen limită
26.05.2019 17:00
Data finalizării
21.05.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036 RON

din 1.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.