Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INLOCUIRE PLACA BAZA SI SURSA PC MYRIA
- Număr anunț
- DA23107352
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
- Furnizor / câștigător
- CIVIC SERVICE IT S.R.L. (CUI RO18595386)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264,71 RON
- Valoare atribuită
- 264,71 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 16:42
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264,71 RON
din 264,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro