Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,1% sub estimat

OREZ

Număr anunț
DA23106580
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
202,50 RON
Valoare atribuită
167,94 RON 17,1% sub estimat
Data publicării
22.05.2019 15:37
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,94 RON

din 202,50 RON estimat 17,1%

Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 34,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.