Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROSII CIORCHINE NL KG CI

Număr anunț
DA23104293
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,28 RON
Valoare atribuită
16,28 RON
Data publicării
22.05.2019 14:13
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,28 RON

din 16,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.