Ofertă acceptată
Cumpărare directă
salau
- Număr anunț
- DA23091851
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PP NR.18 TULCEA (CUI 28630766)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG FISH SRL (CUI RO32548657)
- Cod CPV
- 03310000-5 · Pesti, crustacee si produse acvatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458,70 RON
- Valoare atribuită
- 458,70 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 13:40
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
458,70 RON
din 458,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro