Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI

Număr anunț
DA23100910
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
Furnizor / câștigător
GVC COMPUTERS SRL (CUI 15257836)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,54 RON
Valoare atribuită
348,54 RON
Data publicării
22.05.2019 12:26
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,54 RON

din 348,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.