Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de toaletare arbori (subarboret)
- Număr anunț
- DA23108322
- Autoritate contractantă
- R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
- Furnizor / câștigător
- AGRO PETRIŞOR 85 S.R.L. (CUI 36219940)
- Cod CPV
- 77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:36
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro