Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse alimente

Număr anunț
DA23092668
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII NR.2 TARGOVISTE (CUI 4279898)
Furnizor / câștigător
AMUN JOURNEY S.R.L. (CUI RO36749904)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,15 RON
Valoare atribuită
711,15 RON
Data publicării
21.05.2019 14:15
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,15 RON

din 711,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.