Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpa porc

Număr anunț
DA23110977
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12 (CUI 29870791)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,01 RON
Valoare atribuită
122,01 RON
Data publicării
23.05.2019 10:14
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,01 RON

din 122,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.