Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ABASAGLAR U80 KWIKPEN 100UI/ML 10PEN X 3ML
- Număr anunț
- DA23106794
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.081,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.081,25 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 15:47
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.081,25 RON
din 2.081,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro