Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CARNATI TARANESTI
- Număr anunț
- DA23102012
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- ROCNA SRL (CUI RO5785567)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,14 RON
- Valoare finală
- 231,14 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:03
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.