Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORPURI ILUMINAT STRADAL

Număr anunț
DA23110889
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.467,69 RON
Valoare atribuită
4.467,69 RON
Data publicării
23.05.2019 10:11
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.467,69 RON

din 4.467,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.