Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Albalact DIMITROV

Număr anunț
DA23102840
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROSANI (CUI 4468935)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
683,60 RON
Valoare atribuită
683,60 RON
Data publicării
22.05.2019 13:28
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,60 RON

din 683,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.