Număr anunț
DA23094160
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.11 (CUI 32160190)
Furnizor / câștigător
LEOSLO SRL (CUI RO32070829)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166,40 RON
Valoare finală
166,40 RON
Data publicării
21.05.2019 15:17
Data finalizării
23.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.