Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer 00-20 furtun

Număr anunț
DA23109054
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
ING TRUST SRL (CUI RO10742775)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
23.05.2019 09:10
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.