Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONTARE SI PROCURARE CORP ILUMINAT
- Număr anunț
- DA23107115
- Autoritate contractantă
- Comuna Bosanci (Primaria) (CUI 4244156)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.620 RON
- Valoare atribuită
- 46.620 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 16:09
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46.620 RON
din 46.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro