Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie tevi metalice

Număr anunț
DA23099179
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BADUC SA (CUI RO1568611)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.157,40 RON
Valoare atribuită
10.157,40 RON
Data publicării
22.05.2019 11:33
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.157,40 RON

din 10.157,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.