Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ZIMTATA 4,8X360MM BANDA ZIMTATA FISA CU IESIRE LATERALA ALBA

Număr anunț
DA23096351
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,93 RON
Valoare atribuită
216,93 RON
Data publicării
22.05.2019 10:07
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,93 RON

din 216,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.