- Număr anunț
- DA23112237
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
- Cod CPV
- 18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,87 RON
- Valoare atribuită
- 63,87 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:53
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,87 RON
din 63,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro