Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rochie
- Număr anunț
- DA23112198
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
- Cod CPV
- 18230000-0 · Diverse tipuri de imbracaminte de exterior (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62,18 RON
- Valoare atribuită
- 62,18 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:51
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62,18 RON
din 62,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro