Ofertă acceptată Cumpărare directă

corector pix

Număr anunț
DA23114084
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "MIHAI VITEAZU (CUI 4375275)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30192920-6 · Lichid corector (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,92 RON
Valoare atribuită
10,92 RON
Data publicării
23.05.2019 11:57
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,92 RON

din 10,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.