- Număr anunț
- DA23111946
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a municipiului Bistrita (CUI 28037158)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30192130-1 · Creioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57,10 RON
- Valoare atribuită
- 57,10 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:43
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57,10 RON
din 57,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro