Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Folie document A4 cristal, deschidere in "U", 100 buc./set, 50 microni, NOKI
- Număr anunț
- DA23108082
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49,95 RON
- Valoare atribuită
- 49,95 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:19
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49,95 RON
din 49,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro