Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner Original 06R01694/5/6 pentru Xerox DocuCentre SC 2020 cyan, magenta, yellow

Număr anunț
DA23107129
Autoritate contractantă
TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.557,80 RON
Valoare atribuită
2.557,80 RON
Data publicării
22.05.2019 16:10
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.557,80 RON

din 2.557,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.