Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile

Număr anunț
DA23106755
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
GETUSA SRL (CUI RO15818548)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,38 RON
Valoare atribuită
238,38 RON
Data publicării
22.05.2019 15:45
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,38 RON

din 238,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.