Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROM MARKER PT TABLA ALBA 2 CAP
- Număr anunț
- DA23105001
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL CRAIOVA (CUI RO4553240)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 30192123-9 · Carioca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,20 RON
- Valoare atribuită
- 115,20 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:37
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 10:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,20 RON
din 115,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro