Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Birou

Număr anunț
DA23110887
Autoritate contractantă
LICEUL REFORMAT (CUI 17286811)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,05 RON
Valoare atribuită
1.126,05 RON
Data publicării
23.05.2019 10:11
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,05 RON

din 1.126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.