Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat

Hartie copiator A4, 80 g/mp

Număr anunț
DA23109598
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,50 RON
Valoare atribuită
180 RON 4,0% sub estimat
Data publicării
23.05.2019 09:30
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 187,50 RON estimat 4,0%

Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 7,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.