Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE DE BIROU 1045

Număr anunț
DA23102086
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30197100-7 · Capse, tinte, pioneze (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,97 RON
Valoare atribuită
420,97 RON
Data publicării
22.05.2019 13:06
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,97 RON

din 420,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.