Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capse 24/6 KANGARO 1000buc/cutie/pioneze panou pluta

Număr anunț
DA23080939
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI RO33132911)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,10 RON
Valoare atribuită
104,10 RON
Data publicării
20.05.2019 14:56
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,10 RON

din 104,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.