Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caiet A4 100 file coperta policromie - dictando/matematica EVOffice

Număr anunț
DA23107174
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ILFOV (CUI 37449468)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,48 RON
Valoare atribuită
505,48 RON
Data publicării
22.05.2019 16:15
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,48 RON

din 505,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.