Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ghid Practic de Neonatologie Oxford, Fox Grenville, Watts, Timoghy s.a., ed. 2, 2018

Număr anunț
DA23107881
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
EURO LIBRIS SRL (CUI RO21379161)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.714,30 RON
Valoare atribuită
1.714,30 RON
Data publicării
23.05.2019 07:55
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.714,30 RON

din 1.714,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.