Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cărți literare
- Număr anunț
- DA23104744
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
- Furnizor / câștigător
- GUTENBERG BOOKS SRL (CUI RO27543297)
- Cod CPV
- 22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757,23 RON
- Valoare atribuită
- 757,17 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:28
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 16:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
757,17 RON
din 757,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro