Ofertă acceptată Cumpărare directă

ID 105682_Achizitie mobilier _dulapuri metalice

Număr anunț
DA23095416
Autoritate contractantă
Fundatia Roma Education Fund Romania (CUI 25857730)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
21.05.2019 20:09
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.