Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CU CAP IGROPAT 5X45 OBO

Număr anunț
DA23110315
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
Furnizor / câștigător
ROMA2S TRANSYLVANIA INGINERIE SRL (CUI RO28416143)
Cod CPV
31224000-2 · Conexiuni si elemente de contact (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
23.05.2019 09:54
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.