Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pix cu gel SHINY, 0.5 mm - HERLITZ
- Număr anunț
- DA23108250
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 39292400-9 · Instrumente de scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21,20 RON
- Valoare atribuită
- 21,20 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 08:32
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21,20 RON
din 21,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro