Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii furnizare internet si inchiriere fibra optica pentru legatura intre Primaria Cimpia Turzii
- Număr anunț
- DA23107891
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- UPC Romania S.A. (CUI RO12288994)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.810 RON
- Valoare atribuită
- 19.810 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 07:56
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.810 RON
din 19.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro