Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de internet, telefonie fixa VOIP, mentenanta sistemului si transmitere de date
- Număr anunț
- DA23107454
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC LOCAL COMUNITAR DE EVIDENTA A PERSOANELOR (CUI 17434519)
- Furnizor / câștigător
- UPC Romania S.A. (CUI RO12288994)
- Cod CPV
- 72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.381 RON
- Valoare atribuită
- 3.381 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 16:59
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.381 RON
din 3.381 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro