Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bactident® Oxidaza Bactident® Oxidaza - strip-uri pentru determinare citocromoxidaza in microorganis
- Număr anunț
- DA23106261
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115 RON
- Valoare atribuită
- 120 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 15:21
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120 RON
din 115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro