Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU N PVC 0.9% 250 ml
- Număr anunț
- DA23084781
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746,10 RON
- Valoare atribuită
- 746,10 RON
- Data publicării
- 21.05.2019 09:26
- Termen limită
- 26.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
746,10 RON
din 746,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro