Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator AA2B, 6V, 1,8Ah, pentru injectomat Agilia
- Număr anunț
- DA23114482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
- Cod CPV
- 31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:13
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro