Ofertă acceptată Cumpărare directă

Taietor asfalt BFS 940,Disc diamantat beton 400

Număr anunț
DA23105362
Autoritate contractantă
COMUNA CHETANI (CUI 5669392)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.896 RON
Valoare atribuită
8.896 RON
Data publicării
22.05.2019 14:49
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.896 RON

din 8.896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.