Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie serviciu intocmire documentatie aferenta serviciului de asistenta sociala

Număr anunț
DA23104126
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
RADA MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28388086)
Cod CPV
73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
22.05.2019 14:08
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
22.05.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.