Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Iod p.a 100g
- Număr anunț
- DA23103950
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26 RON
- Valoare atribuită
- 26 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 14:03
- Termen limită
- 27.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.05.2019 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26 RON
din 26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro