Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motopompa cu furtun pentru apa semimurdara - DRDP Brasov ADV1080152
- Număr anunț
- DA23103278
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.768 RON
- Valoare atribuită
- 1.768 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:41
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.768 RON
din 1.768 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro