Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tonere Politia Locala Cugir
- Număr anunț
- DA23114986
- Autoritate contractantă
- Serviciul Politia Locala a Orasului Cugir (CUI 26636118)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532 RON
- Valoare atribuită
- 532 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 12:29
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
532 RON
din 532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro