Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unitate cilindru imprimanta samsung expres M2675F
- Număr anunț
- DA23111639
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Bacau (CUI 4159026)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190 RON
- Valoare atribuită
- 190 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 10:33
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2019 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
190 RON
din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro