Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRANSFER BELT BIZHUB C280

Număr anunț
DA23027393
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.899,16 RON
Valoare finală
2.899,16 RON
Data publicării
14.05.2019 13:27
Termen limită
27.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.