Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA23116749
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STUDII PEDOLOGICE SI AGROCHIMICE VRANCEA (CUI 4718101)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI RO1445031)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
481,10 RON
Valoare atribuită
481,10 RON
Data publicării
23.05.2019 13:30
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

481,10 RON

din 481,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.