Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE DE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP- IK COPY

Număr anunț
DA23114681
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.138 RON
Valoare finală
2.184 RON
Data publicării
23.05.2019 12:20
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
23.05.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.